שייט באירופה – תיהנו מים ואגמים אירופיים

ניווט מהיר בכתבה

עבור מטיילים המעוניינים לחוות את ההתרגשות שמלווה בהפלגות באירופה, פירוש הדבר לקבל את החדשות מוקדם. שייט באירופה  הסיבה לכך היא שעמלות סירות של תיירים כבר ארזו לנמלי אירופה באביב ובקיץ. וחברות ספינות שייט יודעות זאת. הם סומכים על מטיילים שנוהרים לבקר באירופה בניגוד לחופשה בארה"ב במהלך חודשי האביב והסתיו. "אנו רואים גידולים מתמידים במספר הביקורים באוניות השייט מדי שנה", אומר פול רוסשמן, מנכ"ל איגוד קווי השייט האירופיים. "המפתח כעת הוא כיצד אנו שומרים על רמת העניין וההתלהבות ככל שהביקוש מתגבר."

הפלגות באירופה – שייט באירופה

אז מה עומד מאחורי תנועת הנוסעים המוגברת? הסיבה העיקרית: הופעת התפרצויות חדשות של שפעת החזירים ונגיפי מגיפה כמו SARS. לפני שהאמריקאים יוכלו ליהנות שוב מספינות אירועים, קווי השיוט הגדולים ביותר אומרים שהם יצטרכו להתגבר על כמה מכשולים רציניים. במציאות, כל קווי השייט הגדולים אישרו כי יחזרו לשייט באירופה עד מאי לפחות. ואז הספינות החדשות יפעלו.

אז, מהם האתגרים העומדים בפני ספינות תענוגות הפועלות באירופה במהלך פרוץ שפעת החזירים הנוכחי? ראשית, מכיוון שהייתה התפרצות, מפלס המים במקומות רבים עלה על הנורמה. בנוסף, זיהום בשפעת החזירים מתפשט במגע. עם אלפי מטיילים על סיפון ספינות אלה, הסיכון לאנשים נגועים שיירדו עם המחלה אצל אחד מנוסעי הים הסיפון הוא ממשי מאוד.

שייט באירופה - תיהנו מים ואגמים אירופיים

שייט באירופה מגוון רחב של יעדים

עוד לפני פרוץ שפעת החזירים לאחרונה, קווי השיוט כבר עצרו את כל המסעות החדשים ליעדים במערב הים התיכון. אבל עכשיו הם חזרו בחזרה וחזרו לחלק מהנמלים האלה. בנוסף, רבות מספינות השייט פועלות כיום במערב הים התיכון בלבד – כולל איליה, קרוזט, דנקירק ושרבורג. המשמעות היא ששייטות יצטרכו לשוט בצפון הים התיכון ובדרום הים התיכון כדי להגיע לרוב היעדים שיש לאירופה להציע. וגם אז, כמה מסלולים נפתחו מחדש באופן זמני.

חלק מהפתיחות המחודשות כוללות את דיז'ון, קלוס דה ווג'וט, ברסט, שרבורג, ביון, לה בוסייר-סור אוץ ', לימבורג, טרובוויל, שארטר, אנטיב, מרסיי, רואן, שארטר, סנט בארת', פס, סנט פייר דה מולינס, אנטיב וכו 'יש גם מסלול חדש אל מחוץ לאיטליה לנמל הים השחור ברוסיה של סנט פטרסבורג. חברות שייט נהרות הקימו מחדש מספר טיולי חוף לאורך החוף המערבי של צרפת. פעילויות אלה שומרות על הנוסעים פעילים ועסוקים בזמן נהדר לנסיעה. רבים מטיולים אלה דורשים טיולי יום למקומות כמו פריז, מונטה קרלו, פירנצה, בורדו ונקודות אחרות באיטליה.

עוד מאמרים מומלצים:

דבר אחד שחסר ברבים מהטיולים החוף יים הוא סעודה

 

עם זאת, זה בדיוק מה שקווי ההפלגה האירופיים מציעים לרוב גם כן. רבים מטיולי החוף ממוקמים לאורך הריביירה הצרפתית וחופי הים התיכון. מספר גדול של נוסעים מהפלגות באירופה מגיעים מאזורים כמו אירלנד ופורטוגל. לכן, אין זה מפתיע שרבים מהתפריטים מורכבים ממאכלים פורטוגזיים מסורתיים, יחד עם פריטים מחדרי האוכל במסעות הים התיכוניים הללו.

ספינות אוקיינוס ​​מבקרות כבר שנים בנמלים ברחבי אירופה.

לכן יש כל כך הרבה מידע היסטורי על יעדים שייטים באירופה עשויים לחקור. אך להפלגות יש גם אפשרויות אחרות. אם לנוסע יש יותר כסף להוציא, ישנם קטמרנים מודרניים, סירות שייט, סירות מפרש וסירות כוח המפלגות באוקיאנוסים העולמיים. לרבים מהספינות המודרניות הללו יש מפרשים משלהם ומאפשרים לנוסעים על הסיור לערוך סיורים נינוחים סביב יעדים שונים.

ישנו סוג אחד של שייט שלא חושבים עליו לעתים קרובות כאשר אנשים חושבים על הפלגות באירופה, אך למעשה הוא מתקיים לעיתים קרובות למדי. רגאטות שיט מתקיימות בכל רחבי היבשת על בסיס קבוע. רטטות אלה דומות לקרקס שייט מהיר בכך שהם מאפשרים לקבוצות אנשים להתכנס ולקחת מגוון רחב של יעדים. הרגטות כוללות מקומות כמו שוויץ, הולנד, בריטניה הגדולה, אירלנד, איסלנד וספרד.